ElevenLabs Creator planı ayda 121.000 karakter için $22 isterken, SpeechGenAI Creator Hızlı Modelde 250.000 karakteri $14.99 karşılığında verir. Hangi planları kıyaslarsanız kıyaslayın, karakter başına fark en az %51.
Rakip fiyatları 21 Eylül 2026 tarihli, herkese açık liste fiyatlarıdır. Hesabın tamamı ve kaynaklar tabloda
Yeni abonelere ilk ay: Starter $1.00, Creator $6.00.
Ücretsiz planda tasarlanan sesler 24 saat boyunca kullanılabilir. Ücretli planlarda oluşturduğunuz sesler ise bir yıl saklanır.
Üç sağlayıcının aylık planları yan yana: aylık fiyat, plana dahil karakter ve 100.000 karakterin maliyeti.
| Plan | Aylık fiyat | Aylık karakter | 100.000 karakter başına |
|---|---|---|---|
| SpeechGenAI Starter | $7.99100.000 karakter | 100.000 | $7.99 |
| SpeechGenAI Creator | $14.99250.000 karakter | 250.000 | $6.00 |
| SpeechGenAI Professional | $39.99625.000 karakter | 625.000 | $6.40 |
| SpeechGenAI Enterprise | $99.992.000.000 karakter | 2.000.000 | $5.00 |
| ElevenLabs Starter | $630.000 karakter | 30.000 | $20.00 |
| ElevenLabs Creator | $22121.000 karakter | 121.000 | $18.18 |
| ElevenLabs Pro | $99600.000 karakter | 600.000 | $16.50 |
| ElevenLabs Scale | $2991.800.000 karakter | 1.800.000 | $16.61 |
| Murf AI Creator | $29≈ 120.000 karakter | 2 saat ses üretimi≈ 120.000 | ≈ $24.17 |
| Murf AI Business | $99≈ 480.000 karakter | 8 saat ses üretimi≈ 480.000 | ≈ $20.63 |
Rakip fiyatları 21 Eylül 2026 tarihinde şu herkese açık sayfalardan alındı (aylık faturalandırma, vergiler hariç liste fiyatı): elevenlabs.io/pricing , murf.ai/pricing . ElevenLabs Creator planında ilk ay indirimi var; tabloda düzenli liste fiyatı kullanıldı.
SpeechGenAI'de plan kredisi en ekonomik modelimiz olan Hızlı Modelle karaktere çevrildi: 1 karakter = 2 kredi (Kaliteli Modelde 3 kredi). ElevenLabs Multilingual v2 modelinde ise 1 karakter = 1 kredi.
Murf AI karakter değil süre satar; karakter karşılığı yaklaşık değerdir. 1.000 karakter ≈ 1 dakika varsayıldı (ElevenLabs'in kendi fiyat sayfasındaki eşdeğerlik).
Bu tablo yalnızca liste fiyatını ve plana dahil kullanımı karşılaştırır; ses kalitesi, dil desteği ve diğer özellikler kapsam dışıdır.
İstediğin zaman tek seferlik kredi paketi satın al. Paketler için abonelik gerekmez; paket kredilerinin süresi dolmaz.
Tüm kredi paketleri tek seferlik satın alımdır. Krediler hesabına anında eklenir ve asla sona ermez.
Saniyeler içinde başlayın
Kredi kartı gerekmez